| maryanaruto a întrebat:

Io am numa 12 ani si sunt extrem de baietoasa isunt si sportiva imi plac in special sporturile dure ma imbrac cu haine cat mai largi si mai comode chiar si la o festivitate imbrac un pantalon in loc de rokie si injur fac tot felul de chestii uneorii cand cineva ma enerveaza il iau chiar si la bataie credeti ca baietilor le place sa aiba o amica ca mine
>/
?

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Salut. Sa o luam cu inceputul; Faptul ca te imbraci cu haine largi, este foarte bine, Hainele largi, reprezinta bogatie. Hainele stramte, reprezinta saracie, printre altele. Doi; Faptul ca te bati cu un baiat, este foarte bine. Rau este sa te bati cu o femeie sau cu cineva mai slab ca tine. Dar, exista o regula; Decat sa deschizi un comflict cu cineva, mai bine il aplanezi. Bataia este foarte buna dar sa primesti, nu sa dai. Cand primesti lovituri preiei toata energia adversarului. Se mai spune; Cea mai buna aparare este atacul. Deci, Ai de ales. Eu personal admir o fata ca tine, mi-as dori o asemenea prietena, iar faptul ca esti mai baietoaica, nu are nici o legatura, cu bunul simt si educatia. De acea ai grija pe cine bati, cum bati, si daca merita efortul. In ArteleMartiale primul lucru care se invata, este sa iei bataie, sau sa suporti bataia. Succes Pa

3 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Nu prea cred, mai mult baietii prefera fetele feminine, doar de-aceea suntem fete happy
dar daca asa esti tu e ok, decat sa fi o persoana falsa, mai bine asa cum esti tu si cine te place, te place asa cum esti happy sunt sigura ca o sa gasesti un baiat care sa te placa chiar daca esti mai baietoasa

| marrr a răspuns:

Nu e batut in cuie ca la o festivitate sa te imbraci neaparat in rochie, pentru ca sunt si momente in care nu ai chef sa porti rochie, ca te simti prost sa stai mereu sa tii de rochie, sa nu poti sa stai jos, cu teama ca se va ridica.
Daca unui baiat ii va placea de tine, o va face pentru ceea ce esti tu

| Rebecca a răspuns:

O amica da, o s'o considere "prietenul" lor cel mai bun probabil. Dar ca iubita nu cred ca vei fi apreciata. Baietilor le place sa observe feminitatea, caracterele de femeie, diferentele dintre ei si fata respectiva. Dar daca intre tine si un baiat nu exista nici o diferenta, va fi destul de greu. Nu stiu ce sa zic. Dar cred ca ar trebui sa regasesti feminitatea. Bafta