| RAY a întrebat:

Pe ce aplicatii sociale, copii stati cel mai mult timp?

5 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu stiu, WhatsApp daca intra la categoria - aplicatii de socializare happy

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Din moment ce întrebarea ai adresat-o aici, este clar ce site este cel mai vizitat.

| RAY explică (pentru Dismally):

Hey mann cmf? Ai mai progresat?

| Dismally a răspuns (pentru RAY):

Bine, mai mult acasa, pe vremea asta para nu-mi arde de iesit. Da, sunt tot mai aproape de rezultatele pe care mi le doream happy Tu cum esti?

| RAY explică (pentru Dismally):

Bravo,asa mereu ti am spus tie si altora, iesiti din casa si sa aveti un scop, sens, si eu am progresat din greseli, vezi pe multi care te critica, dar ei te critica pentru ca ei nu incearca nimic, nici nu invata nimic