| SilentRain a întrebat:

Pe ce va cheltuiti bani?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Apartament. Vreau sa imi fac rost de unu cu un dormitor si garaj

| RAY a răspuns:

Pe datorii daca se pot numi asa = chirie,net, curent,electronice, haine, mancare, suc, abonament, taxe pentru dragnea

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Motorina, bauturi (alcoolice si carbogazoase), piese, haine, ceva mancare, ceva facturi, electronice, taxe, cosmetice, cosmetice auto, mancare la pisici.
Azi mi-am cumparat perna. Nu stiu in ce categorie sa o pun thinking

| LoveSleep a răspuns:

Păi îmi dă mama 5 lei pe zi ca să îmi iau de mâncare la școală. Alți bani nu am, deci doar mâncare.

| drutzix a răspuns:

Bautura si manele laughing

| Roxin a răspuns:

Mancare, motorina, apa, curent, chirie, ceasuri, parfumuri, tigari, piese auto, tigari iar, mancare iar, chirie iar ca apoi dorm sub pod.
Tu?

| SilentRain explică (pentru Roxin):

Pe facturi, ce ramane ii pun deoparte

| Roxin a răspuns (pentru SilentRain):

Mai si ramane? :O

| IIIshaneIII a răspuns:

Curent,rds,upc,tigari,mancare,componente it, tzzoale, si in curand benzina

| VictorFenrir a răspuns:

Factura la net, mancare, albume de muzica, fac naveta pentru job deci iar bani pierduti, haine din paste in craciun + alte lucruri probabil inutile

| georgyanaaa a răspuns:

Mancare,parfumuri,unghicu gel, pantofi, haine multe