| Dujsiisiwiw a întrebat:

Pe scurt am 15 ani și gândesc prea înainte, am gândul ca orice as face, canta, desena, dansa etc nu are nici o noima pentru ca atunci când voi muri nu o voi mai face, niște sfaturi ceva? Mmm

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Totul e inutil și fara sens, dar omul e o ființă idioata care se minte mereu ca exista un sens, scop sau ca trebuie sa reușești ceva in viata, sa fii sclav si consumator

suntserios
| suntserios a răspuns:

Toți murim odată. Important e să trăim cum ne place pana atunci

| sierra1 a răspuns:

Trăiește-ți viața așa cum e. Știi cum zic latinii la asta...