| anonim_4396 a întrebat:

Pe voi ce va face fericiti? Mai ales in perioada asta de pandemie. Trebuie cumva sa ne luminam viata.

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu e o perioada in care sa ma astept sa fiu fericit.
Vreau sa fiu productiv.

| Celcestietot a răspuns:

Inainte sau dupa pandemie, nu conteaza secretul fericirii, trebuie sa te adaptezi conditilor si sa extragi energia din ceea ce a ramas, iar acea va fi principala ta sursa de fericire.

| gemeni6226 a răspuns:

Zilele libere cand pot sta pe balcon la soare, la aer caldut si proaspat fara nici o obligatie de a face ceva, pot admira natura, stau la etajul 4 si din balcon se vede o priveliste foarte frumoasa spre cimpuri verzi case cu etaje si in departare Muntii Oasului.Si stau eu asa contemplind natura si nimic (momentan )nu ma poate face mai fericita.Din 1 vin in concediu si o sa am multe prilejuri sa fac acest lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pisica.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu am 3 happy Mananca de rup

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu ma interesa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Că o am pe mama în viața, in rest nimic. oamenii mă plictisesc.

| UniUnicornul6373 a răspuns:

Prietenul meu mă face fericită.Nu îl am aproape dar simt ca și cum este lângă mine.În rest nu prea am cum să fiu fericită cu atâtea teme pe cap.Sunt mai multe teme acum decât atunci când mergeam la liceu.