| RockPassion94 a întrebat:

Pe voi ce va motiveaza?
Dau fundita celui mai interesant raspuns!

Răspuns Câştigător
| silvia94 a răspuns:

Buna.
Cum adica ce ne motiveaza? In ce sens.Sunt o mie de chestii ce ma motiveaza, doar ca fiecare in domeniul sau.De exemplu, ca sa invat nu ma motiva nota mare pe care stiam ca o voi lua, ci prestigiul pe care il voi dobandi.Bine asta nu inseamna ca am fost o tocilara.Invatam cu cap.doar cand stiam ca trebuie.ex.pentru bac eu am invatat doar 2 saptamani si am luat 9, 50.De curand ma voi angaja, si ceea ce ma motiveaza sa merg la servici vor fi bineinteles, banii.Alt exemplu:ceea ce ma motiveaza sa ma comport frumos, civilizat cu unele persoane, iar cu altele mai putin civilizat este comportamentul acestora.Eu tin cont si de cea mai mica greseala.Sunt zodia taur, si pun la suflet aproape orice chestie.Asadar daca o persoana se poarta nemapomenit, ii dau si haina dupa mine, dar daca m-a deranjat in vreun fel cu mine a terminat`o.
Vezi tu sunt o mie de chestii care te motiveaza sa faci absolut orice lucru.Pana si sa dormi, te motiveaza faptul ca te vei trezii odihnita.winking

| RockPassion94 explică (pentru silvia94):

Foarte frumos, Silvia :*
Era o intrebare cu spectru larg, iar raspunsul tau e foarte complex.Si eu sunt tot tauroaica, dar nu cred in zodii.In schimb, nu port pica nimanui si nu sunt o persoana razbunatoare.
Felicitari pentru nota de la bac si mult succes in cariera!

| silvia94 a răspuns (pentru RockPassion94):

Multumesc.La fel si tie.

3 răspunsuri:
| NoOneKnow a răspuns:

Ma motiveaza ideea de mai bine, dorinta de a fi foarte bun intr-un domeniu si satisfactia pe care mi-o da reusita.