| Lilly095 a întrebat:

Ce ai face daca ai sti ca mai ai de trait numai o zi? Funda celui mai interesant raspuns...

Răspuns Câştigător
| andreealove20 a răspuns:

Uite ce as face eu:as incerca sa fac toate nebuniile pe care nu le-am facut pana acum, poate din teama sau nestiinta-> as incerca sa-mi petrec ultimele clipe cu cele mai iubite persoane si chiar sa ma impac cu dusmanii mei care ma urasc...sa stiu ca plec cu constiinta impacata,insa cel mai special ar fi ca m-as comporta diferit ca de obicei,adica sa nu mai fie eu aia cuminte,sa dau frau liber tuturor fanteziilor si momentelor de imaginatie, sa fac lucruri traznite, sa ma distrez si sa incerc pe ntru prima si ultima oara acele lucruri la care nici in somn nu ma gandeam ca le voi face vreodat!
un lucru este foarte sigur ...in ultima mea zi de viata as vrea sa incerc si eu parasutismulbig grin(pana acum mi-a fost prea frica si mi-as dori enorm de mult)

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să te ferească Dumnezeu să știi că mai ai o zi de trăit!
Se vede că nu ai pierdut pe cineva drag, este mai mult decât groaznic.
Pa, pa.

| LoL a răspuns:

Pai in primul rand mi as lua Adio de la prieteni...ia-si spune baiatului ce l plac ca l iubesc din toata inima(da la sf zilei) as face niste lucruri nebunesti ca sa ma tina lumea minte
app nu e posibil ca un om sa mai aiba de trait doar o zi...cel outzin o saptamana

| Genuitoarea a răspuns:

Asi face o lista cu toate dorintele mele. si asi porni in lume. asi face cele mai ANORMALE lucruri si sa ma distrez la macsim laughing))

| DeCe a răspuns:

Din acel moment as sta fiecare secunda pana in momentul in care mor, cu toate persoanele la care tin si le-as spune tot ce n-am putut sa le spun o viata intreaga si anume cat de mult inseamna si conteaza pentru mine.

| Etelca a răspuns:

Hmmmm,as avea foarte multe de facut.As sta toata ziua cu prietenii,sa ma distrez,ultima inghetata mancata,ultimul mers cu bicicleta, ultima acadea mancata, intr-un cunvant as incerca sa fac foarte multe lucruri.As alerga, m-as juca la calculator si mi-as pune o dorina:Sa mor fara durere!, adic ain somn! La revedere. Funda?

| crissmay a răspuns:

Pai as face toate lucrurile pe care nu am avut curajul sa le fac,de ex. sa strig in gura mare ca mi-ar placea de cineva(numai dacamia-ar placea), sa spun tot adevarul, as face tot.winking