| monicaaa17 a întrebat:

Pentru baieti,va plac fetele cu personalitate,care domina relația, care nu cedează niciodată? Sau cele mai submisive care asculta de voi?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu imi pasa, cu mine totul se rezuma la un stil de viata cu conditiile stabilite din prima zi, se poate semna un contract daca e nevoie. La mine regula e simpla 50 - 50% cheltuieli (nu eu sau dansa plateste in plus) sa aiba un venit bun cum il am eu, ne tavalim pe masura si cand nu vrea bagajul & vira afara cu ea.

| RAY a răspuns:

Nici una nici alta, daca e sa stau cu o fata si gandim rational amandoi o sa gasim mereu solutia cea mai buna, nu-mi doresc o fata cu care sa ma cert, sa nu ma inteleg sau eu sa fiu un fel de dictator si sa o controlez mereu, o relatie matura, rationala cu o pers rationale nu persoane care au probleme de ordin medical mintal

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă fac amor cu mine, restul nu contează.

| Drimmero a răspuns:

Ma atrag cele care sunt mai ale dracu si care se tin contra, sa fie atat tensiune uneori cat si intelegere.

| Celcestietot a răspuns:

Fetele onorabile aș putea spune.

| SilentRain a răspuns:

În general nu le plac leșinatele sau figurantele
Prefera ceva la mijloc

| siriusblack98 a răspuns:

Ceva de mijloc sincer.Nici prea incapatanate, nici prea submisive.Sa facem si ca ea dar si ca mine uneori.

| Apokales a răspuns:

Daa... ca fetele ce isi domina relatia au atata personalitate precum au baietii care-si etaleaza motoarele si *** cat o au de mare. Iar la cele supuse exista problema ca-i prea usor si devine banala relatia.
Intelegere si respect fata de partener, asta conteaza intr-o relatie. Dominant sau supus nu vreau, vreau moderatie din punctul asta de vedere.