| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi traiesc viata linistit fara sa ma mai intereseze de oameni de la biserica daca se iau de mine sau nu? Ai mei sunt pocaiti si tot zic ca sa fiu cuminte ca ii fac de rusine la biserica, dar mie nu imi pasa de oamenii aia de la biserica, eu vreau sa imi traiesc viata linistit, nu sa ma judece tanti Maria de la biserica de pocaiti ca am baut o bere cu baietii

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te mai du la biserica. Simplu

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Nu m-am dus, dar ei ma stiu de mult

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Explica-le ca nu esti convins, si vrei sa gusti o perioada din viata normala, apoi te mai gandesti daca revii la pocainta sau nu.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai daca pui problema asa... lumea judeca si o sa judece mereu. Asa ca iti ramane decat sa nu iti pese.

| LoveSleep a răspuns:

Daca nu te intereseaza cand iti zice lumea ca nu stii sa scrii, de ce te-ar interesa cand se iau pocaitii de tine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ultima dată când am fost la biserică eram în a-6-a și a început să țipe un idiot la mine că am călcat pe un trandafir de pe jos.De-atunci nu m-am mai dus.

| LostForForever a răspuns:

Pai ce treba are biserica cu ce bei tu nu înțeleg nimic