| Jokerashul a întrebat:

Pentru cei care au vazut o buna parte din Europa, care credeti ca este cea mai curata tara de pe continent? Ma refer strict la strazi, drumuri, sosele... nu la spitale sau altele.

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Belgia.

| Jokerashul explică (pentru Kaℓi):

Ai fost si in Brugge?

| Kaℓi a răspuns (pentru Jokerashul):

Nu, doar la Luik.

| oprescudorin11 a răspuns:

In mod sigur Germania, cu exceptia Munich si Hamburg, anumite zone bantuite de tot felul de imigranti. Asta in zona garii (la Munchen) si zona portuara la Hamburg.

| TiDaniel a răspuns:

Germania

| Jokerashul explică (pentru TiDaniel):

Ai fost si in tarile scandinave? Sau cele De Jos? Si daca da, tot Germania zici, am fost si eu in Germania si sunt de acort in mare masura.