| NOOOONAME a întrebat:

Pentru cei care lucrati si stati multe ore in picioare, cum rezistati? Eu dupa 8 ore merg acasa de parca am picioarele bagate in ghips. Cert e ca m-am angajat recent si o fi o chestie de obisnuinta dar imi plesnesc talpile si o sa trebuiasca sa stau si 12 ore

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e bine sa lucrezi asa toata ziua. 12h mai bine demisia si alt loc de munca aia e exploatare

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca simti ca nu mai poti, nu iti place si nu poti sa te odihnesti cand ai vrea sau in diferite pauze, atunci renunta la acel loc.