| Sophieka a întrebat:

Pentru cei care vor sa stie ce este iubirea de sine, sau cum puteti practica / face afirmatii de iubire de sine... Aici este un exercitiu video de 15 minute de la aceasta persoana placuta mie, al carui canal de Youtube ofera multe informatii, meditatii ghidate, carti citite (audio-books) si parerea mea, multa trezire si timp irosit de calitate.
Va las aici link-ul pe care il ascult chiar acum, in timp ce va scriu, si imi doresc sa va fie de folos. Va astept sa imi spuneti parerea voastra dupa ce ati vizualizat atat videoclipul cat si pagina?.
Nu ii fac publicitate, nu o cunosc personal, ci vreau sa vin in sprijinul multora asa cum pot eu.
Vizionare cu folos:
https://www.youtube.com/watch?v=wpr3We5opmA

2 răspunsuri:
| Mirela78 a răspuns:

Multumim!

| Sophieka explică (pentru Mirela78):

Cu mult drag, Mirela.

Si eu iti multumesc ca ai dat atentie postarii.

Numai bine iti doresc ♥