| anonim_4396 a întrebat:

Pentru dependentii de telefon.care palavragesc toata ziua, seara. ore in sir. Exista vreun leac pentru asta? maicamea are 40 de ani si de 3 ani ma innebuneste cu astastraight face funda

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fa-i cont pe TPU, n-o s-o mai dezlipesti de calculator!
Nu glumesc.

greece12
| greece12 a răspuns:

Fereste-ma,Doamne,de prieteni!rolling on the floor

| IlegalSmile a răspuns:

thinking I'ai telefonul straight face thinking Nu exista leac happy Sau sa incerce sa nu mai se gandeasca la telefon adica sa aiba alte activitati fara telefon thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu,nu exista leac; asa cum spune Greece12, fa-i cont pe TPU.Numai bine.