| SirenicaCuMomite a întrebat:

Pentru fete: care au fost cele mai neobişnuite locuri în care ați fost abordate de dubioşi, locurile în care vă aşteptați cel mai puțin să pățiți aşa ceva? Net/irl.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pari a avea fața unui dubios adevărat în poză de profil happy

18 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Nu ma abordeaza nimeni pe mine, dar eu intru in relatii ca fiind "dubioasa"winking

| Nirvanaaa a răspuns:

In fața bisericii. Aveam 15 ani, mă duceam înspre liceu și in drum aveam o biserica unde era trecerea de pietoni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In incinta unui mall

La restaurant

La muzeu

Într-un taxi, ciudatul fiind șoferul

În fața unui motel, un tip credea că sunt damă de companie

Și locul 1 : la biserica

Din propria experiență, fiecare loc are măcar un ciudat pe metrul pătrat happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce întrebi? Ești vreun ciudat cu conturi multiple care vrea să știe unde în ce zone lasă fetele garda jos?

| SirenicaCuMomite explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, doar că nu sunt eu în poză, ci pedofilul site-ului.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SirenicaCuMomite):

Adică Morbid?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SirenicaCuMomite):

Ai conturi duble și îți răspunzi singur la întrebări?

| SirenicaCuMomite explică (pentru anonim_4396):

Da,Morbid.

| SirenicaCuMomite explică (pentru anonim_4396):

Dacă şi tu crezi că două conturi aparțin aceleiaşi persoane doar din cauză că au nick-uri asemănătoare, du-te şi încinge o horă cu ceilalți care au aceeaşi părere şi-s la fel de deştepți ca tine.

| SirenicaCuMomite explică (pentru anonim_4396):

Dar tu care eşti? Ce nick ai avut?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SirenicaCuMomite):

Dragă, nimic nu te poate lua prin surprindere într-o lume a psihopaților, a ciudaților și a inadaptaților social - iar Aici e locul lor de refugiu, bârlogul lor - pentru unii, daca nu ai observat, așa că nu mă miră sau surprinde absolut nimic. In plus, intuiția își spune cuvântul, fiecare detectiv o are datorită meseriei, femeile sunt cei mai buni detectivi datorită naturii lor.

Deci, suferi de tulburare de personalitate¿ Cine ești acum?

Poate ești tipul ăsta
https://youtube.com/playlist?list=PLfpSgge9rxHAw5x89z8QS8s11GhnWt2ZE

Cine știe?

Și, poate în poza de profil ți se face un oral de către o minoră ( așa cum ai visat )¿

In cazul ăsta

Tic - tac - Tic -tac

| anonim_4396 a răspuns (pentru SirenicaCuMomite):

Mai multe.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pari a avea fața unui dubios adevărat în poză de profil happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zici?

| Yparisa a răspuns:

Într-un restaurant ziua. Atât de obsedați sunt bărbații de filme xxx încât nu mai concep ca o fata poate lua masa cu tatăl ei.
Eram in vacanta și ne-am dus să mâncăm undeva eu cu tata, stăteam la masa liniștiți și a început un ciudat să îmi facă cu ochiul, să-mi scoată limba, făcea tot felul de semne. L-am ignorat, el se tot trăgea cu scaunul spre noi. Tata era cu spatele la el, până la urmă a ajuns la noi și a început o discuție halucinanta. Începuse să ii zica "faina captura", sa vorbeasca despre sânii mei. Ulterior am aflat că el credea că e sugar daddy-ul meu și voia să facem sex in trei. A plecat după ce l-a amenințat tata cu ceva. Și asta de ce? Pentru că tata e un om prezentabil că daca avea doi dinți în gura nu își dădea așa filme. Aveam 13 ani.

| cristi202 a răspuns (pentru Yparisa):

Eu am patit ceva asemanator cu sotia. Ne intorceam de la mare. Am urcat in tren la Costinesti, ne-am pus intr-un compartiment cu doi pustani de vreo 16-17 ani. Doar noi si ei eram acolo. Au inceput sa vorbeasca intr-o engleza stricata, cu accent pur romanesc. Se vedea ca se dadeau straini. Credeau ca noi suntem prosti care nu stiu engleza. Au inceput sa vorbeasca la un moment dat de noi. Indusi in eroare de diferenta mare de inaltime dintre mine si sotia mea, au crezut ca sotia mea e dama de companie si ca ma insoteste. Se tot uitau la ea, incercind sa se bage cumva in seama. Eu am tacut cu sotia mea, nu ziceam nimic, doar ascultam si ne uitam din cand in cand unul la altul zimbind ironic. La un moment dat, imi venea sa pleznesc de ris, dar m-am abtinut, am vrut sa vad cit de departe incearca sa mearga. Nu au apucat sa se lege de sotia mea, probabil chiar cand sa o faca am ajuns in Constanta, era cap de linie, ei nu stiau asta, credeau ca trenul merge mai departe catre Bucuresti happy. Cred ca se gindeau ca au timp suficient sa se lege de sotia mea, sa mi-o "sufle" cumva happy. Dupa ce am coborit din tren, pe peron, nu am putut sa ma abtin din ris. Sotia mea zicea ca sunt nebun, iar eu m-am potolit si i-am zis ca nebuni sunt aia care vorbeau de ea cum vorbeau si incercau sa o agate.

| Larianiel a răspuns:

Pe stradă. Un tip (necunoscut) mi-a spus că am ochi frumoși. Doar treceam pe lângă el.

| proserpina22 a răspuns:

Cel mai dubios pentru mine a fost într-un râu când aveam 12 ani. Eram cu sora mea mai mică în râul din apropierea casei, iar un vecin de vreo 20 de ani a venit și ne-a întrebat dacă vrem să învățăm să înotăm. Am zis okey, super, deoarece nu știam la vârsta aia prea multe despre ce dezgutători sunt oamenii. M-a dus unde era apa de aproape 1, 70 m pentru că așa a zis el că pot învăța să înot, iar atunci m-a lipit cu spatele de pieptul lui și m-a luat în brațe pe la spate. După a început să mă întrebe dacă vreau să stau cu el, dacă îmi place cum mă ține, în timp ce tot își plimba mâinile pe tot corpul meu și se freca de mine ca să își dea drumul. Am încercat să îi dau mâinile de pe mine când ajunsese între picioare, dar nu am putut și mi-a fost prea frică să îi zic ceva. Un noroc am avut și eu, nu a vrut să mă violeze.