| Maria_8157 a întrebat:

Pentru fete: la cate zile va spalati la cap?big grin

9 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

De 2 ori pe saptamana

| Ana a răspuns:

O data la 3 zile

| Alisa a răspuns:

Ma spal o data la 3 zile, cateodata o data si la 2 zile, depinde de situatie. Oricum sunt multumita de parul meu. happy
Numai bine!

| justme_2041 a răspuns:

Ma spal de 2 3 ori pe saptamana.cateodata sunt prea obosita, ori mi-e lene! dar noi fetele trebuie sa avem un par bogat si frumos!love struck
sper ca te-am ajutat
sanatate si multi pupici:*:*:*

| lala178 a răspuns:

1 zi da, 1 zi nu, pentru ca mi se ingrasa parul repede, si orice i-as face numai sta...

| madia a răspuns:

O data la 3 zile.

| Crisstina a răspuns:

De 2 ori pe saptamana. Daca te speli prea des, nu e bine, plus ca se ingrasa parul mai repede

| Foxilikkkă a răspuns:

Odata la 4-5 zile. Daca l-as spala prea des s-ar ingrasa

| andreea_9470 a răspuns:

De 2 ori pe saptamana