| Steffana a întrebat:

Pentru o dezvoltare a corpului, pentru creștere în înălțime, ce medicamente recomandați? Va rog să-mi răspundeți. La orice întrebare

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

ții la tine? Consultă un medic (nutriționist) nu te lăsa pe mâna noastră, bieți absolvenți de gimnaziu!

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Lăsa corpul să-și facă treaba. E mai inteligent decât mintea omului care a născocit medicamentele de care întrebi. Daca le vei lua mai degrabă il încurci. Medicamentul omului trebuie sa fie hrana.