| anonim_4396 a întrebat:

Persoane inteligente, intelectuale care ar dori sa faca parte dintr un grup care au habar stiinta sunt pe aici?

13 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Mi-ai starnit curiozitatea.

| Drimmero a răspuns:

Ce fel de stiinta? Geografia se pune?

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Man liber cugetatori discuta despre orice lucru

| Emma30555 a răspuns:

Ar fi interesant si din perspectiva privitorului adica sa vrei sa afli informatii de la ceilalti, poate ii accepti si pe cei ce nu se implica direct

| RAY a răspuns (pentru Emma30555):

Desigur ca da

| qSabrina a răspuns:

Depinde ce soi de stiinta. Cauta oameni care afirma ca-s prosti! Ei au speranta. Vreau sa aflu mai multe despre grupul asta.

| RAY a răspuns (pentru qSabrina):

Intrebarea mea era alta Persoane inteligente, intelectuale care ar dori sa faca parte dintr un grup care au habar stiinta sunt pe aici?

nu am intrebat cum sa caut

| qSabrina a răspuns (pentru RAY):

Si de aici am aflat ca n-ai capacitatea sa conduci un grup oricum.

| RAY a răspuns (pentru qSabrina):

Si eu am aflat ca ai chef de spam la intrebarea mea

| qSabrina a răspuns (pentru RAY):

Iti fac trafic, nu-ti place?

| RAY a răspuns (pentru qSabrina):

Nu, vreau ras serioase

| qSabrina a răspuns (pentru RAY):

Si eu am zis ca ma intereseaza. Haide, da-mi niste detalii, ma atrage ideea. Nu-mi place sa fiu refuzata. Hai sa vorbim. Nu ma opresc pana nu accepti.

| RAY a răspuns (pentru qSabrina):

Ma gandeam la articole stiintifice si comentari =exprimare libera