| anonim_4396 a întrebat:

Peste 2 saptamani o sa ma intalnesc cu un grup de englezi care vin la noi la scoala ... ce sfaturi imi dati , cum sa vorbesc(engleza stiu) , si ce? Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Deyush08 a răspuns:

Improvizezi, vezi la momentul potrivit. eu am avut o brazilianca care era super de treaba, vorbareata... gaseai ce vorbi cu ea. Poti sa intrebi cum e viata pe acolo, cati ani au, ce muzica asculta. intrebari pe care i le-ai pune unui necunoscut, dar in engleza laughing