| anonim_4396 a întrebat:

Peste 2 saptamani urmeaza sa plec in Uk, ar trebui sa imi fie teama de coronavirus?

Răspuns Câştigător
| AlexFen a răspuns:

Eu locuiesc in U.K si iti sugerez sa vii cu incredere din punctul de vedere "Coronavirus". Oamenii sunt bine pregatiti, cine a fost afectat este in carantina si niciunde aproape de publicul din UK.
Doar ca iti sugerez sa nu te astepti sa iti fie usor la adapdare. Nu vei avea cei mai buni prieteni sau slujba din prima. astea pot dura si ani happy
Vin-o cu banuti la tine pentru ca aici totul este scump; chirie, transport, mancare etc.

Bafta!

3 răspunsuri:
| AwGenetix a răspuns:

îmi pare rau pentru tine. bine măcar ca nu pleci in Wuhan

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu chiar, îți urez succes în ceea ce faciwinking și încearcă sa te stabilești acolo poate acolo vei reuși sa te integrezi trebuie doar sa ști limba eng.

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Daca as fi in locul tau nici nu as mai iesi din casa :l

Glumeam. Hai sa nu ne mai lasam atat de influentati de tot ce se vede la tv. Nu exista nici un risc.