| Stolo a întrebat:

Peste doua saptamani urmeaza sa plec in Cehia cu bursa, ceea ce inseamna ca va trebui sa trec prin Ungaria, mijlocul de transport pentru care am optat fiind autobuzul. Credeti ca vor fi probleme la granita din cauza imigrantilor? Daca stie cineva in ce stadiu este circulatia la granita va rog frumos sa ma informati.
Multumesc!

1 răspuns:
| Eastwood a răspuns:

Pai normal ca o sa faca control prin autobuz si o sa va ceara buletinele, mai mult nu au ce sa faca!