| dienutza94 a întrebat:

Poate cineva sa`mi trimita Luna noua si Eclipsa de Stephenie Meyer traduse in romana? Am deja Amurg, Zori de zi si Soarele De la Miezul Noptii si numai acestea imi mai lipsesc. Cine le are va rog dati add la id asta: dydy_dyana77. Va rog mult, raman datoare.

Răspuns Câştigător
| Annitu a răspuns:

Nu se mai gasesc pe internet!
puteai inainte sa le downloadezi de pe StiriTwilight.com (sau ro; nu mai stiu sigur) dar au fost sterse si de acolowinking...pare rau!

eu le aveam... dar le-am sters...

dc nu iti cumperi cartile?
fiecare costa aprox. 50 RON!winking

pup:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu le caut... daca le gasesti da-mi te rog un e-mail la godchild.bless@yahoo.com... multumesc si succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca leai gasit mi le dai si mie....pls.....pe loredana_92@yahoo.com