| SummerxD a întrebat:

Poate tata sa imi vada conversatiile de pe yahoo.sau de pe mess daca nu are parola de la mess? sau poate sa vada vreun specialist in din astea? va rog ajtatima!

Răspuns Câştigător
| st3fDub a răspuns:

Buna...daca nu iti stie parola nu poate sa le vada.Cel mai bine le stergi, ca sa fii sigura...sau intri unde ai instalat messenger, apoi profiles apoi click pe id-ul tau si ai acolo archives, sub forma de fiser DAT.Stergi tot.Baftawinking

2 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Doar daca pastrezi arhivele. Daca nu, e mai greu, trebuie sa foloseasca un program numit keylogger. Odata instalat keyloggerul, intrii ca pe un teren minat.

| Ureniuc a răspuns:

Pai daca nu-ti sctie parola cum sa intre pe meess thinking depinde... :-s daca ii specialist smug)) ti-o aflaa laughing
:-s