| DoarEuuu a întrebat:

Prietenul meu ii spune totul prietenului lui cel mai bun despre noi 2 si i-a dat si parola de mess si poate vedea conversatiile, iar mie nu imi place acest lucru.ce pot face?

Răspuns Câştigător
| NoMusicNoLife a răspuns:

Eu zic că cel mai bun lucru ar fi să vorbești cu prietenul tău. Spune-i deschis că nu îți place ca altcineva să știe totul despre voi doi și că ai avea nevoie de puțină intimitate. Dar spune-i-o frumos, făcându-l să înțeleagă că tu nu ești geloasă pe prietenia lor sau că nu ai nici o intenție ca el să renunțe la prietenul său, doar că pur și simplu, atunci când vine vorba de voi doi, ai prefera să rămână doar între voi doi.

Dacă te iubește, ar trebui să te înțeleagă și să îți respecte dorința.

Baftă și să vă iubiți mult! :*

| DoarEuuu explică (pentru NoMusicNoLife):

Mersi foarte mult :*:*!

| NoMusicNoLife a răspuns (pentru DoarEuuu):

Nu ai pentru ce, crede-ma! Ma bucur mult ca te-am putut ajuta >big grin

| DoarEuuu explică (pentru NoMusicNoLife):

Esti o scumpa :* :*

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Îi spui și lui asta, iar după, îți schimbi parola.

| AndreeaaD a răspuns:

Spune-i ca te deranjeaza asta.Presupun ca si tu ai o prietena foarte buna careia ii povestesti insa unele chestii tin de intimitatea voastra si nu e corect ceea ce face.
Roaga-l sa schimbe parola si sa nu ii mai dea atatea detalii prietenului sau pentru ca nu e frumos.E relatia voastra, daca e atat de apropiat de prietenul lui incat nu se poate abtine din a-i povesti atunci sa ramana cu el.Nu se face asa!

| finutu a răspuns:

Schimbati parola de mess

| DoarEuuu explică (pentru finutu):

Nu i-a dat parola mea, i-a dat parola lui