| anonim_4396 a întrebat:

Pornind de la acest scenariu:

https://www.tpu.ro/......atie-buna/

Ce părere v-ați face dacă ați afla că una dintre cunoștiințele voastre, femeie fiind, mai exact șefa voastră, ar avea ca metodă de distracție (nocturnă) practicile din scenariul de mai sus?

Răspuns Câştigător
| MiraMiraMira987654321 a răspuns:

Spui acolo la un moment dat: "Și dacă operează de multă vreme așa și nu a fost prins, nici bănuit, și nici n-o să fie?"
Eu cred ca nu e sefa, ci tu faci sau vrei sa faci asta.
Renunta. Nu e legal.

| anonim_4396 explică (pentru MiraMiraMira987654321):

Nu-mi place să mă expun riscurilor, mai ales celor de genul.
Sunt oameni care duc o viață dublă, de acolo inspirația pentru scenariu/întrebare.

| MrAM a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am o alta intrebare. Ti-ar place sa faci anumite lucruri pentru ca iti face placere sau din curiozitate, sau amandoua variante? laughing

| anonim_4396 explică (pentru MrAM):

Depinde de lucruri.

| anonim_4396 explică (pentru MrAM):

Depinde ce lucruri.

| MrAM a răspuns (pentru anonim_4396):

Lucruri care sa te excite. Si prin "excitare", ma refer la acele situatii cu un hint de mister si putina adrenalina.

6 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Haha, in toate facultatile mintale zici?
N-as face nimic ca fiecare are dreptul la nebuniile sale cu toate ca personal cred ca atata timp cat cu astea nu faci rau altuia.
Stii ca intrebarile astea ar fi mai bine sa le discuti cu un psiholog, nu? Asta e doar parerea mea bineinteles si nici eu nu sunt mai bun, dar am alte fite :p