| graffiti a întrebat:

Salut,am un cont la ING in dolari dar nu am si card si veau sa-l asociez la contul meu Paypal, cum fac?

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Iti trebuie card daca vrei sa il asociezi cu contul paypal. Paypal suporta conturi bancare doar din USA.

| graffiti explică (pentru Frank51):

Cum? Contul e in dolari la ing dar nu am card visa, asta vreau sa stiu cum sa-l asociez

| Frank51 a răspuns (pentru graffiti):

Dupa cum am spus, nu poti asocia contul direct, pentru ca paypal nu suporta(inca) conturi bancare europene. Singura modalitate prin care poti asocia contul cu paypal, este folosind un card de credit/debit Visa/Maestro/MasterCard.