| anonim_4396 a întrebat:

Pot lua lecitină fără prescripția medicului?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Nu e indicat.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Nu! Nu ști ce efecte va avea asupra sănătăți tale nu te juca cu sănătatea.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Ce fel de probleme cu sănătate ai dacă nu te superi ca te întreb? Și nu deranjez într-un fel ca întreb asta

| Bryanabrighi34 a răspuns (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Problema mea cea mai mare e că uit nu tot timpul dar uit și cu concentrarea stau rău

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru Bryanabrighi34):

Îmi cer scuze ca nu țiam răspuns la timp am avut probleme cu telefon deja era ecranul spart și avea problem cu el m-am dus și mi-am loat unul nou și a trecut sa salvez tot ce era pe telefonul spart și stricat pe asta nou mi-a luat ceva ca eu nu știu sa umblu atâta de bine la telefoane și după ma loat un somn și m-am culcat puțin de nervi mai mult...

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru Bryanabrighi34):

Trebuie sa mergi la medicul de familie ca asa nu-i bine sa iei după capul tău pastile și medicamente o să-ți afecteze sănătatea