| Kidd123 a întrebat:

Pot mestecaaa guma daca am aparat dentar fiiix? Daca nu dc?crying(

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Da, poti.

| Sonniiaa a răspuns:

Ia vezi , poti ?

| 이벨 a răspuns:

Daca doctorul iti zice ca nu e bine sa mesteci guma atunci asculta-l. Nu are rost sa-ti strici dinti din cauza gumei plus ca aceasta ti se lipeste de aparatul dentar si e destul de greu de inlaturat.

| dydyloveyou a răspuns:

Pai poti, si eu mestec guma aproape mereu desi doctorul sustine ca nu este indicat deoarece poate strica aparatul dentar.Si din cauza asta, vei purta aparatul dentar un timp mai indelungat. Sper ca ti-am fost de ajutor. fundita?kiss