| aLaLa a întrebat:

Pot sa modific numele unui album pe facebook? Daca da, cum? Dau funda mare!

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Numele unu album de la facebook nu se poate schimba. Ori stergi albumul ori lasi numele asa cum este. Baftahappy funda?happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe edit album info

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da se poate schimba straight face poate nu stii tu ' doar.pentru.voi'... intri in albumu la care vrei sa ii schimbi numele si mergi pana jos la sfarsitu pozelor si jos in stanga scrie 'edit album info' si acolo happy