| SoniaSrg a întrebat:

Pot si eu sa stiu ce fel de site este asta? Pun o intrebare si cand dau la intrebarile mele imi spune ca nu am nici o intrebare postata...

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu apar imediat, trebuie aprobate de cel puțin 3 modelatori deoarece ești venită nouă pe site. După un timp vei vedea că postările tale vor fi aprobate aproape imediat.
Bine ai venit printre noi.
Bine de lecturat: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
O zi frumoasă.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Se pare că întrebarea ta (despre vise, la care ţi-am răspuns şi eu) a fost ştearsă de către administratori. Nu-mi dau seama din ce cauză (posibil să-mi fi scăpat ceva).

Trimite un mesaj la Contact, Sonia, dacă vrei să fii lămurită.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti un utilizator nou, prin urmare treci printr-o scurta perioada in care ti se verifica postarile. Scrie foarte clar in regulamenbt, dar se pare ca nu ai reusit sa il intelegi. mai citeste-l de cateva ori si ai sa vezi exact ce ai de facut ca postarile tale sa intre automat.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Asteapta ca o sa iti apara.
O zi buna!

| HellGirl666 a răspuns:

Bună.
Îți vor apărea și întrebările peste ceva timp, stai liniștită. Dacă mai ai nelămuriri, citește aici http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
:)