| KiSsRoXiii a întrebat:

Pot trai oamenii in singuratate? de ce?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Atata timp cat organismul beneficieaza de hrana, apa etc normal ca poate supravetui

| Drimmero a răspuns:

Omul se adapteaza oriunde si oricand,, cate cazuri de solitudine n-au exista de la facerea lumii pana-n zilele noastre, nici nu stim sa numaram pana la suma respectiva.

| T0T a răspuns:

Mă nu cred că poți să trăiești în adevăratul sens, dar să supraviețuiești da, se poate.

| Mayhem666 a răspuns:

Da pot trai in singuratate. De ce? Pai, pentru ca sunt anumiti oameni care nu au nevoie de alti oameni. Drimmero are dreptate, asculta-l pe el.

| Dismally a răspuns:

Sigur, sunt multi care au trait singuri, in locuri foarte izolate. Nu este usor dar se poate.

| Winddd a răspuns:

Pot trăi, dar nu pot fi fericiți.