| midnight_2375 a întrebat:

Preferati telefoanele cu butoane sau telefoanele touch screen?

Răspuns Câştigător
| alex:) a răspuns:

Sincer sunt faine telefoanele cu touch screen da cele cu butoane sunt mai bune
zic eutonguebig grin

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Prefer pe cele clasice, cu butoane.

| Arthur a răspuns:

Telefoanele Touch Screen sunt o evolutie in domeniul tehnici, normal ca le prefer.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Prefer telefoanele clasice.

| Ana a răspuns:

Deocamdata ma multumesc cu butoanele big grin

| cretzufinish a răspuns:

Ne dam si noi dupa moda... tongue

| DianaLostInDreams a răspuns:

Cele cu butoane.

| LoveMusic a răspuns:

Sincer, ambele love struck.Actual,am un telefon Nokia 6300, dar imi place Samsung Corby, LG Touch Cookie.Deci,ambelelove struck

| andreea7520 a răspuns:

Butoane

| Ionutzsa a răspuns:

Cu butoane! Alea cu touch is prea complicate pentru mine laughing adica n-am rabdare si apas tot cum nu trebuie` happy

| alexutzu00791 a răspuns:

@adinutza sa ti arat ce poza mi am facut cu noul meu touchscreen, si sa auzi cea mai noua creatie a lui salam, tot dupa touchscreenul meu luat de tata ca am fost o pitipoanca cuminte

| cristina12310 a răspuns:

Ambele big grin am telefon si cu touch screen si cu butoane

| .::CyBeR::. a răspuns:

Prefer cele cu butoane deoarece sunt mai exacte si in plus daca ti-ai busit display-ul se duce si "tastatura"

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Eu am avut un sony ericsson w300i dar acum mi-am luat un LG KP 500 cu touch screen big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clasice, cu butoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu butoane... fac ecranu`n patratele la cele cu touch screen.

| AdaIoana18 a răspuns:

Prefer telefoanele cu touchscreen eu din acela am si imi place mai mult decat cel cu butoane.