| Yannku a întrebat:

Prietena mea implineste 18 ani luna viitoare, si de o luna ma tot gandesc cu ce sa o surprind... Acum de o ora mi-a venit o idee, sa-i iau un acvariu cu un pestisor Betta Splendens, rosu sau albastru... Cum vi se pare acest cadou, ma voi face de rusine? astept parerea fetelor inspecial. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Isabellblablabla a răspuns:

Eu asa ceva am primit de la prietenul meu, este rosu pestisorul, are o culoare superba. happy Mi l-a daruit la cateva zile dupa ce pisica mea murise, o pisica la care am tinut foarte mult. Insa acum dupa o luna de zile de cand am pestisorul, pot spune ca il ador, si eu, personal am fost foarte impresionata de cadou. Insa depinde acum de la o persoana la alta. happy

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu esti inspirat cu asa ceva! Fetele doresc bijuterii din aur, nu un peste in acvariu! Incearca cu un lantic din aur, si ai sa vezi ce placut surprinsa va fi!

| Yannku explică (pentru neutrino):

Multumesc de raspuns, dar am decis sa optez spre ceva mic si plin de esenta...probabil am sa ma gandesc la altceva... Brobabil la ceva bijuterii doar ca nu-mi permit asa mult, un lantic de aur face un salar laughing