| Mee a întrebat:

Prietena mea isi sarbatoreste ziua pe 12 mai, m-a invitat sa dorm la ea, insa mama nu ma lasa...cum sa o conving? fundita(la primul)

Răspuns Câştigător
| alepatry a răspuns:

Pai o rogi pe mama ta, spunandu-i ca e prietena ta si ca ai vrea foarte mult sa dormi la ea, si mai ales acum cand e ziua ei de nastere, rogo foarte mult pana cand te lasa sa mergi sa dormi la prietena ta...

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Spune`i ca nu are nimic de pierdut daca te lasa.si oricum.se termina si scoala.si nu are de ce sa isi faca griji.sau poti sa ii zici prietenei tale sa o sune mama ei pe mama ta si sa o convinga.

| biiiabyby a răspuns:

Esti fata sau baiat?laughing