| RealLife a întrebat:

Prietenii tai cum te-au tradat sau te-au lasat balta? am o prietena de 2 ani si stiam ca mai e cu altcineva si i-am spus ca vreau sa ne despartim si dupa a inventat o poveste care mi-a distrus reputatia in intreaga scoala... din aceasta cauza m-am mutat la o alta scoala si zi de zi o vad mergand la scoala impreuna cu vreo 6 baieti.noi eram foarte apropiati. Oricum am trecut peste asta. dar voi?

Răspuns Câştigător
| Irina_6314 a răspuns:

Ce poveste trista. Imi pare rau pentru tine, ai trait o poveste dupa care multi si multe pot sa invete ceva. A fost doar o nesimtita, nu trebuia sa o iei in seama, sa te transferi doar pentru ea.

Si eu am patit de 2 ori ceva, dar spre deosebire de tine nu stiu daca pot trece peste.am stat cu un baiat, ne-am despartit acum 2 ani si sincer nu pot sa-ti spun sigur daca l-am uitat sau nu. Acum imi place mult de un baiat de la mine din cls, dar ironia este ca din cauza celui de acum 2 ani l-am pierdut pe asta,,, si tot din cauza reputatiei care mi-a facut-o,,,

e trist,,, oricum iti doresc sa nu mai patesti asta niciodata!
:*:*

1 răspuns:
| Razvan a răspuns:

Numai o data?laughing
Cel mai bun prieten m-a tradat pentru o fata. 17 ani de prietenie f****i intr-o secunda.Degeaba vrea acum sa ne impacam, odata ce eu am avut incredere deplina in el si el mi-a bagat cutiul in burta, la revedere, sa-mi scrii
A fost cea mai dura si neasteaptata tradare. Dar am trecut peste. N-am de ales.Mai sunt si alti oameni minunati care asteapta sa fie descopertiti