| Totulll1998 a întrebat:

Prima mea relatie a fost de o luna si ceva.Mie nu imi plac relatiile scurte dar nu eu am ales sa ne despartim ci el, si acum imi este frica sa incep o noua relatie pentru ca mi-e teama ca o sa fie scurta.Cum ar fi sa fiu cu un baiat 2 zile apoi cu altul ce ar zice lumea? Ca sunt...happyNu neaparat de ce zice lumea dar nu imi plac relatiile asa scurte eu vreau o relatie serioasa.Nu stiu ce sa fac la fostul inca tin si mi-e frica sa incep o noua relatie pentru ca ar putea fi scurta si nu stiu ce sa faccryingcrying

1 răspuns:
| Dariusuu a răspuns:

Ce naiba mai e și asta?

E ca și cum ai spune că nu vrei să te trezești că va trece ziua repede. Fiecare relație e diferită într-un mod sau altul așa că încearcă să vezi cum e.

Numai bine îți doresc.