| anonim_4396 a întrebat:

Pune o virgula in urmatoarea fraza: "daca barbatul ar fi constient de valoarea pe care o are femeia ar merge in 4 labe". Ce v-a iesit? happy

Răspuns Câştigător
| eeeeeeeeee a răspuns:

Barbatii nu sunt deloc modesti din ce am mai vazut eu pana acum, asa ca logic e ca virgula sa se puna dupa "femeia". nu?

21 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu pun virgula dupa femeia.

| lia a răspuns:

Cu sau fara virgula, ideea este ca oricum barbatii nu sunt constienti de valoare laughing

| lia a răspuns:

Emil, multumesc frumos pentru 10. Oricum nu si-au dat seama nici de valoarea lor nici de valoarea pe care o au femeilehee hee

daniela
| daniela a răspuns:

Acum depinde din ce punct de vedere vrei sa vezi rezulatul :
feminin - pune virgula dupa "femeia"
masculin - pune virgula dupa "o are"

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Prefer sa pun semnul exclamarii la sfarsit si barbatul in 4 labe!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@ emil: nu suntem noi facuti din aceeasi coca? happy

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@ Emil. Ce pot sa spun. sunt inspirata!

| anonim a răspuns:

Eu prefer sa pun virgula dupa o are, si sa pun femeia in patru labe. rolling on the floor

| anonim a răspuns:

Mi-as fi dorit sa fie acum pentru prima data cand as putea sa te contrazic, insa de data asta, chiar nu pot.AI DREPTATE!batting eyelashes

| anonim a răspuns:

@lia-sa stii ca ai dreptate, cu sau fara virgula, barbatii inca nu si-au dat seama de adevarata lor valoare in fata femeilor.ai un 10 de la mine. rolling on the floor

| anonim a răspuns:

@aliosa6-woow! orgoliul feminin. laughing

| claudya a răspuns:

Virgula se pune inainte de"ar merge in 4 labe"...asa cred eu.

| cotzobel a răspuns:

laughing daca barbatul ar fi constient de valoare pe care o are femeia, ar merge in 4 labe...bine ca mai poate fi o varianta.

| borsec a răspuns:

Cu sau fara virgula barbatii nu isi dau seama ca fara femeie nu au nici o valoare...

| MADALINAAAA a răspuns:

Daca barbatul ar fi constient de valoarea pe care o are, femeia ar merge in 4 labe!laughing

| lily1970 a răspuns:

"Daca barbatul ar fi constient de valoarea pe care o are femeia, ar merge in 4 labe".
Asa e corect.

| bobocandrei a răspuns:

Daca barbatul ar fi constient de valoarea pe care o are femeia ar merge, in 4 labe. Merge si forma astabig grin

| realitate a răspuns:

Iei misoginism aici e de mine! da ai deptate sunteti foarte inportante dar unde ati fi fara noi? voi spuneti ca dati viata dar de n-am fi noi le ce ati da viata laughing are sa zic ceva frumos laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Den-Ysa a acistigat rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu ca sunt doua variante de raspuns. vroiam sa vad cum interpreteaza fiecare asa la un prim impuls happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca barbatul ar fi constient de valoarea pa care o are, femeia ar merge in 4 labe!