| yury a întrebat:

Putezi sa-mi spuneti cum pot sa fac o fata de clasa a 5 sa ma placa eu desigur acum in 2011 sunt intra 7 si nu stiu cum in plus mie si rusine si nu stiu cred ca ma place dar nu sunt singur

1 răspuns:
| roxy_7452 a răspuns:

Pai... daca o placi cu adevarat spune-i ca vrei sa fii cu ea. Daca nu incearca sa te comporti frumos cu ea, sa o aperi daca se leaga de ea cineva si alte chestii politicoase. Dar mai bine cred ca tu nu trebuie sa faci nimic de genul vestimental sa lookul ca ea sa te placa asa cum esti. iti urez mult suicces