| adriana543768654567895334 a întrebat:

Putini stiu ce inseamna PRIETENIA ADEVARATA. Argumentati. Multumesc.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Multe persoane sunt cu 2 fete si le plac sa traga teapa la alte persoane ceea ce eu vad ceva prostesc, le place sa fie mai tari decat orice mai presus de oricine si ceea ce ei vor exagereaza plus ca asa mai dobitoci/e ajung sa fie in viata. Mereu cel care e in varf e persoana linistita si cinstita.

| EyesSad17 a răspuns:

Of of prieten cu adevarat inseamna sa fi de mic/a prieteni foarte buni sa va pastrati secretele unu altuia sa va intelegeti unul pe altu din toate punctele de vedere si sa nu va despartiti niciodata chiar daca este nevoie sa va despartit sa tineti legatura unul cu altul prietenul adevarat e ca un frate sau sora pentru aceea persoana mai ales in adolescenta e nevoie unu de altu sper ca te am lamurit