| RaduNastase a întrebat:

Răducu Filipescu Năstase aka Felipe, aka Freaky Boy. Ce anume nu s-a inteles?

Cautand numele meu pe google, am vazut ca exista cateva intrebari puse aici pe seama mea, fara sa se tina cont ca eu deja am elucidat acest caz fals de ceva timp, aratand zeci de probe care dovedesc ca a fost o inscenare ordinara si o incercare de a ma pune intr-o lumina proasta, intrucat am suparat pe cineva care facea parte dintr-o gasca de falsificatori cibernetici. https://www.youtube.com/watch?v=81tuOPlgELY
Ce anume din tot ceea ce am aratat eu mai lasa loc de interpretari? De ce in continuare se discuta pe aici ca si cum nu s-ar fi lamurit deja de mult ca absolut tot ce s-a spus acolo sunt informatii false, regizate?

Răspuns Câştigător
| Basilio a răspuns:

Parerea mea, las-o asa, nu mai spune nimeni nimic pentru ca nu mai au ce sa spuna, nu ar trebui sa te bucuri ca nu mai spun nimic? Daca scopul tau era sa lamuresti situatia, inseamna ca s-a lamurit. Sau asteptai scuze? Toti care inca discuta subiectul asta sunt copii, sustinatori inraiti Lospa, te intereseaza prea mult parerea lor? Ei nu vor accepta niciodata adevarul ca eroul lor i-a mintit, dar sunt convins ca atunci cand vor creste isi vor da seama ca au fost cei mai mari prosti. Un om cu cea mai mica urma de inteligenta isi da seama din prima ca a fost o manarie, dar cum am spus, nu va veni sa fie solidar cu tine sau ceva de genul, de ce ar face-o?

| RaduNastase explică (pentru Basilio):

Sincer da, nu ca asteptam scuze, asteptam sa vad daca mai are cineva ceva de zis, in afara de fanii lui Lospa care sunt si ei pe aici si mereu posteaza Anonim, sa nu se stie care cine e, dar eu ii recunosc dupa halul in care poarta o disctutie, cu jigniri de tot felul si facand abstractie de probele mele.

| Basilio a răspuns (pentru RaduNastase):

Pai da tocmai, intrebarea aia la care ai trimis tu link, era postata tot de un anonim, adica unul dintre fanii lui Lospa, care nu vor accepta niciodata nicio dovada care sa arate ca eroul lor n-are dreptate, cum ai zis si tu, de ce te intereseaza atat de mult? Nu era o persoana cu nume si poza.

| RaduNastase explică (pentru Basilio):

Acolo nu era doar Anonimul care a pus intrebarea si, dupa cum probabil ai vazut, si persoane cu nume si poze care il aproba, probabil, asa cum zice si Adelina, persoane care inca nu au vazut ce am si eu de zis, altfel, nu vad cum sa fi atat de redus sa sustii scandalul pe o poveste falsa distrusa din toate punctele de vedere!

| Basilio a răspuns (pentru RaduNastase):

Exact, sunt convins ca inca nu vazusera si partea ta de poveste, iar acum ca le-ai dat-o mura in gura, si-au dat seama ca au fost prosti si nu vor veni sa recunoasca, ca asa e romanul! Asta explica de ce nu ti-a mai raspuns nimeni acolo in afara de mine, deci repet, las-o asa ca e foarte bine!

11 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Nu știm, tu de ce mai faci zarva daca nu ești vinovat?
Cel mai deștept cedează, iar cei ce au urechi să audă, oricum nu contează ce zic ceilalți, atât timp cât nu te simți cu musca pe căciulăwinking

| RaduNastase explică (pentru Hyperion7):

Nu fac nicio zarva, dupa cum ti-am mai explicat, este vorba de IMAGINEA MEA, ceea ce voi scrieti aici pe TPU apare pe google cand se cauta numele meu, nu e vorba ca ma simt eu cumva, e vorba ca nu vreau ca aceasta poveste falsa sa fie folosita impotriva mea, ca si cadru medical, increderea pentru mine e cea mai importanta, eu am nevoie ca oamenii sa aiba incredere, si daca exista suspiciunea ca as fi agresat femei, cu siguranta increderea are de suferit, vreau sa stiu ca am combatut absolut tot ce s-a spus despre mine si ca nu a ramas niciun aspect nelamurit. De asta am facut intrebarea asta, sa vad daca mai are cineva vreo nelamurire, nu pentru altceva!

| Hyperion7 a răspuns (pentru RaduNastase):

Eu personal nu am scris nimic de tine, așa că te rog frumos sa nu mă bagi cu restul in aceeași oală și mai mult de atât,crezi că dacă bagi paie pe foc,imaginea ta se va mai restabili vreodată ca dinaintea acestui "conflict"?
Tind sa cred că nu.
Într-adevăr,daca observi vreo neregula pe comunitate sau daca vezi că ti se adresează acuzații,poți raporta oricând întrebarea și răspunsul.
In plus,din ce am înțeles că ai zis tu, ai dorit chemarea în judecată a lui Lospa, foarte bine.
Eu, ca și urmăritor se conținut, nu pot ști exact daca e sau nu vorba de acuzații calomniase sau nu, până la urmă de unde pot ști că unul dintre voi are dreptate? Poate mințiți amândoi

| RaduNastase explică (pentru Hyperion7):

Asa cum am mai sus, dincolo de ce am aratat eu, sa zicem ca nu as fi prezentat nimic, dincolo de toate astea, eu sunt o persoana cu Cazierul lacrima de curat, la fel si certificatul de integritate comportamentala (care nu ti se da cada ai infractiuni sexuale sau cu minori) si este PUBLIC pe internet faptul ca nu am dosare penale, poti scrie numele meu pe portalul de justitie si vei gasi doar un dosar in care eu apar ca persoana vatamata, adica, eu am facut plangere, in afara de ala, NIMIC, daca eu eram un agresor care hartuia si ameninta femei, NU LE OPREA NIMENI sa mearga sa faca plangere la politie, in urma oricarei plangeri penale, se face dosar penal, chiar daca nu ti s-a dovedit vinovatia, dosarul apare si tu apari ca suspect, si daca nu ti se demonstreaza vinovatia, dosarul se claseaza, dar asta nu inseamna ca el nu apare pe portalul de Justitie, o data ce ajunge in instanta, apare, si apare ca s-a clasat, dar la mine NU APARE DELOC, intelegi? Asa iti dai seama, dincolo de orice altceva, ca Lospa minte, el sustine ca nu stiu cate fete au facut plangere la politie, la indrumarea lui, ca eu am scapat din toata situatia doar cu niste scuze si ca legea nu si-a facut treaba, ei bine, ca sa fie asa, ar fi trebuit sa existe cel putin un dosar penal, cu mine ca si suspect de hartuire/amenintare/agresiune care sa apara ca s-a clasat, eu ramanand doar cu obligatia de a imi cere scuze, faptul ca nu exista niciun astfel de dosar, inseamna ca povestea E INVENTATA, este fictiva, in realitate, nicio fata nu a despus nicio plangere pentru ca faptele nu s-au intamplat, nu o oprea nimeni pe nicio fata sa faca plangere, e dreptul oricarui cetatean sa faca plangere daca se simte in pericol! Nu s-a facut pentru ca faptele nu s-au intamplat de fapt si punct. E clar de aici ca el e cel care minte, nu? Asta din nou, facand abstractie de tot ce am aratat eu, Conversatiii in care se vede clar ca el a luat bani grei sa zica toate astea de mine, deci chiar nu vad ce mai e de comentat!

| AdelinaSweetPea a răspuns:

Din punctul meu de vedere, s-a lamurit totul, probabil intrebarile legate de tine sunt dinainte ca tu sa faci aceste videoclipuri cu dovezi. De ce redeschizi subiectul? Le dai satisfactie celor care abia asteapta sa mai spuna ceva, sa te jigneasca, sa te atace, poate chiar ei sunt cei care pun intrebari, intentionat sa le dai tu atentie.

| RaduNastase explică (pentru AdelinaSweetPea):

Am redeschis subiectul pentru ca, asa cum am spus, cautand numele meu pe google, am gasit intrebari legate de mine dar replicile mele video nu le-am gasit nicaieri, am zis sa se vada ca ele exista, asa pare ca si cum nu se vrea ca ele sa fie gasite, fara sa fac conspiratii ca nu sunt genul dar, cam asa pare.

| RaduNastase explică (pentru AdelinaSweetPea):

Https://www.tpu.ro/......-pe-acest/ intrebarea asta apare pe google si a fost pusa anul asta in Ianuarie, deci CU MULT dupa ce eu am venit cu dovezi clare, si cum acolo nu mi-a mai raspuns nimeni, intrebarea fiind veche, am zis sa lamuresc situatia si pe TPU, o data pentru totdeauna, daca tot apare pe google sa apara si ce spun eu, mi se pare cel mai corect. Persoana aia insista cu ideea ca eu as avea conturi false, ca si cum nu am aratat de atatea ori ca acest lucru nu este adevarat si ca este doar una din alte ZECI de minciuni inventate de Lospa si comunitatea lui, in realitate, comunitatea lui isi face conturi false, de curand am scos un nou clip in care am aratat ca fix asta fac ei pana si in ziua de azi, cand vad ca nu mai au ce sa spuna despre mine https://www.youtube.com/watch?v=F5WRS4nIeS0 dupa ce am aratat pe un live ca toate conturile alea zise false ale mele erau pe live cu mine iar eu discutam cu ei, asa ca, as vrea sa ingropam aceasta minciuna care oricum nu are niciun fel de proba care sa o sustina, in 3 ani de zile s-ar fi gasit adevaratii detinatori ai conturilor presupuse false si ar fi fost declaratii in sensul asta, asa cum eu am aratat ca abonatilor mei li se face conturi false de pe care se sustin in continuare aceleasi povesti penibile care apar si la Lospa, deci?