| geoconda a întrebat:

Relație : ea - Balanță
El: leu. Are cineva o astfel de relatie si cum decurge?

14 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

In ecuația asta, zodia joacă un rol null. Depinde doar de cei doi

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ea călare, el balansează.

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu are nicio importanta, zodiile nu sunt reale si stelele nu-ti afecteaza în niciun fel relatiile

| gemeni6226 a răspuns:

Nu prea depinde de horoscop ci de numerologie, cea mai buna relatie este cand cifra destinului tau adunat cu al lui face sase.Nu eu am inventat. Uite iti dau linkul
https://www.youtube.com/watch?v=n9TVqIr3g3k&t=254s
si https://www.youtube.com/watch?v=DrjrIY-CjRo si
https://www.youtube.com/watch?v=08OFD2TvM3o

| raMLesS a răspuns:

Cati ani ai? 12?

| geoconda explică (pentru raMLesS):

Aproape 16. Exista persoane care cred în horoscop. Persoane care se regăsesc în horoscop. Nu mai judecati!

| oglindasultanului a răspuns:

Vai de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din partea unei balante (eu):
atata timp cât are ceva in creier merge si scorpion si leu si orice zodie happy

| SociopatuI a răspuns:

Regret ca exista zodiile, pentru ca din cauza lor prostimea se tripleaza, dar in acelasi timp este bine ca exista pentru a evidentia mai bine prostimea.
Felicitari, ai castigat un loc in acea categorie!

| geoconda explică (pentru SociopatuI):

Mulțumesc! Prima dată în viață când câștig ceva!

| sadrian46 a răspuns (pentru SociopatuI):

Proști, dar mulți, Măria Ta.

| Dzudzak a răspuns:

Cum sa ai o relație cu o balanta, nu e anatomic posibil iar leul e un animal. Animalele nu au astfel de fetishuri