| Andreeadeea23185 a întrebat:

Cum decurge, in mare, o relație la 15-16 ani?

3 răspunsuri:
| IoanaRoman09 a răspuns:

Pai depinde. Altii se tin de mana si cateodata se mai si saruta, iar altii stau bot in bot toata ziua, sa nu mai zic ce se intampla seara.

| Jannah a răspuns:

- Nici nu rasarea bine soarele si noi hoinaream prin parcuri
- Ne-am dus prin ceainarii, cafenele, restaurante
- Cu zambete si lacrimi, cu zambete si patimi, cadouri simple
- Seara o chemam sa ia cina cu noi

Asta-i tipul ala de relatie pe care il poate avea un adolescent. Tinand cont ca am trait asta fix la 16 ani. Lucruri simple dar facute din suflet.

| Anusca94 a răspuns:

Buna, eu am 16 ani și sunt în relații, ne plimbam, ne sărutam, petrecem timp mult împreună, mai ales că învățăm întru liceu și la pauze stăm împreună și distrăm