| MaliceThemen a întrebat:

Rock vs Manele... argumetati tongue

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Rock deoarece urasc manelele si orice manelist.nu pot concepe un om care sa ii placa astfel de melodii.
rockul imi place pentru ca simt ceva cand ascult, si ma regasesc in versuri
tie ce iti place?love struck

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Da, am vazut raspunsul tau happy
mersi pentru funda love struck

| Ana a răspuns:

Rockul este oribil, numai cand ii vad pe pletosii aia nespalati ca dau din cap, imi fac greata.
Haideti cu 'stupid', sunt sigura ca o sa primesc dar asta e parerea mea.

| remusbb a răspuns:

Mie nu-mi place nuci un nici alta
mai mult imi place mel hip-hop
rock nu-mi place deloc
la rock e mai mult zbierat
la menele numi plac ca vorbesc intruna numai de bani masini femei

tie de cine iti place (la melodii)

bft

| MaliceThemen explică:

Pwp si mie tot rockul imi place :X sunt gothica si numai rock ascult happymz de intrebare, sper sa vezi raspunsul meu

| MaliceThemen explică:

Deci observ ca fiecare cu parerea lui happy imi plac raspunsurile, chiar daca mie nu imi plac manelele totusi este parerea fiecaruia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stiti ca un rocker s-ar putea sa fie mai spalat ca voi cei ce condamnati rock-ul! Idiotilor, v-a ajuns vreodata la ureche un Pink Floyd? Ramaneti in mediocritatea voastra, analfabetilor!

| мełıššα a răspuns:

Pai na. aman2 sunt destul de diferite... dar oricum sincer din astea doua manelele sunt mai de ascultat.in rock tipa aia acolo de zici ca ii taie cineva laughing. oricum eu sunt anty rock. bleahh

| MetalHead26 a răspuns (pentru мełıššα):

Despre ce zici tu cu tipatul se numeste black metal care e doar un subgen al muzicii rock cum e alternativ sau punk si noci macar in black nu tipa nimeni doar ca solisti folosesc o voce cat mai joasa pentru efectul "teatral" asa ca mai informeaza-te