| SaveTheNature a întrebat:

ROMANIA este pe locul 4 in lume (din aprox 190 de tari) la viteza internetului
.Ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Macar atat happy

| Dumnezău a răspuns:

Viteza internetului meu tine sa te contrazica, si pe tine, si pe studiile de balta efectuate eronat.

| 0rlando a răspuns:

Parcă eram pe 3... Oricum nu asta contează.
Internetul nostru vine din Franța, iar motivul pentru care avem viteze mari, este că momentan mai mult de jumătate din țară, nu este conectată încă la internet și asta înseamnă că nu este infrastructura aglomerată.

| ZvT a răspuns:

Mişto, poate aşa mai caştigăm şi noi ceva turişti. Vin nemţii în România să downloadeze pornoşaguri de pe torrenţi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai aici e pirateria cea mai mare. De ce crezi ca e viteza asa de mare?

| Darkmagic a răspuns:

"Clasamentul" asta nu are nicio relevanta si nu e meritul nostru, al romanilor.
NU ne putem compara cu tarile din vest la NUMARUL de utilizatori de internet...s-apoi, happy sa-ti mai dau un exemplu:
Romania este (raportat la populatie) printre tarile cu cele mai multe telefoane mobile pe cap de locuitor. Asta insa nu inseamna ca suntem noi extrem de supra, ultra dezvoltati, ci mai degraba seamana a "Chelului, tichie de margaritar ii trebuie".
Corect?
Eu zic ca da... big grin

| Denyxutza a răspuns:

Eh...ceva macar cu care ne mandrim si noi...laughing