| Paranormal12 a întrebat:

Sa aplicat legea cu vedere la eutanasierea cainilor maidanezi? Cum functioneaza(adica ii omoara direct sau ii tine cateva zile in adapost si dupa)? Se mai face referendum pe 6 octombrie?

Cainilor va da primaria MONSTER KILLL laughing)

3 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Referendumul a picat si e mai bine. Se va aplica legea eutanasierii cainilor nerevendicati in 14 zile de catre cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai face referendum pentru ca s-a dat legea si nu mai are sens. Se vor tine in adapost 14 zile. Daca nu sint adoptati...

| daniellle a răspuns:

A fost anulat referendumul.
Îi vor ţine în adăposturi 14 zile în cazul în care cineva vine să adopte un câine. Dacă nu îi adoptă nimeni, vor fi eutanasiaţi.