| BeT a întrebat:

Sa fie adevarat ca peste 8 milioane de romani sint plecati din tara? Sa fie adevarat oare?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai multi.

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Sigur ca da. Poate chiar mai multi.De ce te surprinde? Toata lumea vrea sa plece spre o lume mai buna...

lolita
| lolita a răspuns:

Probabil, eu locuiesc intr-un orasel de 25 000 de locuitori dintre care 1200 suntem romani care locuim legal, imagineaza-ti toti cei care sunt fara acte.

| gigiro a răspuns:

Eu am auzit ca intre 2 si 4 milioane, e mult.Altii au facut asta mult mai devreme, si acum s-au cam oprit. Daca nu se iau masuri de readucere in tara, e de rau.Nu poti sa dispari ca natie, dar cei ramasi acasa primesc influente din occident si va disparea tot ceea ce este specific romaneste.

| Bishop a răspuns:

Absolut

| adi4ever a răspuns:

Pai in ce tara traim nu m-ar surprinde sa fie atatia...

| oky a răspuns:

Dap :p

| Ramina a răspuns:

De ce nu. poate nu chiar atat de multi. dar aproximativ. happy e posibil happy

| PeRicoL.de.eXploZie6 a răspuns:

8 milioane :o? Wow. de 4 ori populatia Bucurestiului thinking