| jaquelineee a întrebat:

Sa il tratez cu indiferenta? sunt cu un baiat de 2 saptamani dar am fost iaintne cu el doi ani... a revenit aceiasi problema, ma trateaza cu indiferenta. sa il tratez si eu la fel? sau ce sa fac. eu sunt o fire mai sensibila, eu ii dau mesaje, el doar imi raspunde, seara ii dau msj de noapte buna nu imi raspunde tot timpul? va rog ajutati-ma,

2 răspunsuri:
| DisforDeea a răspuns:

Desparte`te de el.Pana nu o sa se desparta el de tinebatting eyelashes

| Stefana_6141 a răspuns:

Parerea mea este ca el are pe alta sau nu stiu poate nu-i mai place de tine