| andreiuuutza a întrebat:

Sa luam un caz.Esti baiat.Cum reactionezi cand un prieten de-al tau, sa presupunem, iti spune ca o fata-amica de-a ta-te place? Tipa e draguta, apropiata de varsta(si inaltimelaughing), sunteti in acelasi cerc de prieteni, ea e singura, tu singur... i-ai da o sansa? Ce-ai face?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu sunt baiat, dar ma pun in situatia pe care ai descris-o. Pai, cred ca ar fi cu fata respectiva doar daca si el o place. Daca nu, nu vad rostuhee hee. In cel mai rau caz, daca fata e foarte frumoasa si se gandeste sa-i acorde o sansa. ORicum, ma bazez mai mut pe sentimente.
O zi buna!

| Sebbytheking a răspuns:

Daca si eu o plac cred ca ar merge dar daca nu o plac as prefera sa ramanem cum eram inainte(doar prieteni)