| GwessWhoo a întrebat:

Sa zicem ca am facut o farsa la telefon cu #31# ssi persoana a aflat numarul ...
sa spunem ca am zis ca fisa fumeaza si ca maine poimaine ...ar veni la scoala cu politia? ce as pati? funda...
( ca am zis ca fisa fumeaza e adevaru si am spus pentru ea... dar nu am dovada decat cativa martori... )
pe masa am bagat-o in sperieti
a fost facut cu efecte de pc... voce groasa... si dupa ce am spus s-a inchis
... funda ce pot pati?

3 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

laughing Nimic ce drek sa patesti? Atat timp ca nu a fost o amenintare care ar fi fost inregistrata, nu are treaba politialaughing La astia te duci pentru furturi si nu isi dau interesu', dar sa se duca maicasa sa le spuna ca nu stiu cine a instiintat-o ca ficasa fumeazalaughing tembela sa fie sa se duca cu un astfel de motiv la politie... poti dormi linistit.

Răspuns utilizator avertizat
| CristianCRS a răspuns (pentru GwessWhoo):

Poate sa vina cu masa si cu tot neamu, e democratie poti sa suni pe oricine atat timp cat nu ii pui in pericol viata in vreun fel gen amenintari sau alte kkaturi, dar pentru ce ai facut tu si mai ales ca e adevarat nu exista asa ceva sa ai probleme cu politia.Din cate stiu nu exista vreo lege care interzice cuiva sa sune la un numar anume de telefon. Stai calm, cu maicasa poate sa vina si probabil o sa vina dar de politie chiar daca e vreo unu atat de prost sa o insoteasca nu o sa aiba ce sa iti faca.