| DjAngel_Florin_1997 a întrebat:

Sa zicem ca ati putea calatori in timp nu stiu prin ce mijloace, care ar fi primul lucru pe care la-ti schimbat, un lucru care tea marcat, care tia schimbat viata, de care nu poti scapa?(fiti creativi si sinceri);(

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Hmmm, 18 decembrie 2012 a fost cea mai urâtă zi din viața mea. (de până acum)
Dar oricum, nu aș schimba-o.

O zi frumoasă!

| drogh a răspuns:

As vrea sa ma duc in viitor pentru a vedea ce mi se intampla si ce pot ajunge. Nu pot fi sigura ce se va alege de mine! Pana acuma cred ca nu o sa fie nimic special si ca am sa raman singura, de aceea as vrea sa-mi infrunt teama calatorind acolo si uimindu-ma de ce as putea vedea.

| DjAngel_Florin_1997 explică (pentru drogh):

Chiar asa de proasta e parea ta despre tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi'ar placea sa calatoresc sute de ani in trecut ca sa vad cum au trait oamenii in alte epoci.
Nu as vrea sa schimb nimic in trecutul meu si n'as vrea sa'mi vad viitorul (ar strica tot farmecul neprevazutului).