| Umbra3 a întrebat:

Sal fratilor,as dori sa stiu pentru cei care au jucat Freelancer sau lau vazut pe youtube daca intr-adevăr este mult mai complex decat WoW si daca da, de ce? Are grafica mai buna, e mai bine structurat sau ce? Vreau sa aud parerile voastre!big grinwinking

1 răspuns:
| XHHHX a răspuns:

Nu nu este free lancer cel mai complex joc este wow cel mai jucat joc cel mai banos si cel mai inainte ca toate jocurile la orice fel de punct daca ma intelegi no sa fie free lancer cel mai complex joc si apropo este unu din cele mai proaste jocuri